fbpx
Načítám Akce

Srdečně vás zveme na neopakovatelnou akci „PŘEDVÁNOČNÍ ZTIŠENÍ“ s Pjérem la Šé’zem a Ondřejem Smeykalem.

Společně jsme pro vás připravili večer plný mluveného slova a živé hudby, který vám pomůže najít klid a pohodu v předvánočním shonu.

Večer zahájíme hudebním zážitkem, kdy Ondřej Smeykal rozehraje své didgeridoo a gong. Tyto nástroje vytvářejí hluboké, léčivé a meditační tóny, které vás přenesou do stavu relaxace a soustředění.

Následovat bude inspirativní přednáška Pjéra la Šé’ze, zaměřená na seberozvoj, osobní růst a duchovní hledání. Po přednášce bude prostor pro vaše otázky a diskusi, během níž můžete sdílet své myšlenky a získat cenné odpovědi na své dotazy.

V poslední části večera se společně ponoříme do meditativní hudební improvizace v podání Pjéra a Ondřeje. Tato hudba vám pomůže ukotvit myšlenky a vhledy z přednášky hluboko do vašeho nitra.

Těšíme se na společně strávený večer PŘEDVÁNOČNÍ ZTIŠENÍ plný inspirace, klidu a hudby!

PJÉR LA ŠÉ’Z

provozuje soukromou psychoterapeutickou praxi, ve které doprovází své klienty na jejich cestě při hledání a realizaci osobní svobody. Dlouhodobě spolupracuje s Jaroslavem Duškem v divadle Vizita a v představeních Čtyři dohody a Pátá dohoda. V hudební oblasti působí ve znovu obnovené bigbítové kapele Rakousko-Uhersko. Je autorem psychologické studie Indián – zpráva o archetypu, hlubinného románu o hledání sebe sama Den svatého Ignora aneb Léčivý román, novely ve stylu realistického vizionářství Cesta, hlubinné studie Psychologie souhlasu, transformačního románu Zmrdztvýchvstání a knihy o vztazích mezi Božstvím a lidstvím In Deos aneb skutečný horor. Zajímají jej především otázky možností lidského bytí v tomto světě.

ONDŘEJ SMEYKAL

objevuje svým unikátním a svérázným projevem nové, dosud neprobádané oblasti hry na didgeridoo. Posunutím zvukových možností nástroje o několik řádů dále tak pro současné interprety představuje velkou výzvu. Svým pojetím tak vytvořil svou vlastní kategorii. Poukazuje na bohaté kreativní možnosti tohoto nástroje. Maximálním využitím dechového fondu, práce bránice, mimických a artikulačních svalových skupin spolu s obrovským rytmickým potenciálem didgeridoo činí Ondřej z obyčejné děravé větve jakýsi malý komorní orchestr. Osobité kouzlo jeho živého přednesu tak v nejednom posluchači budí silný dojem zastoupení většího počtu hráčů, případně použití playbacku a samplingu. Koncertní hra zcela prostá jakéhokoliv přednahrání nebo mixování částí skladeb je i zkušeným didgeridoo hráčům těžko pochopitelná. Při živém zhlédnutí vystoupení v posluchači často vyvolává jen němý úžas.

Napsali jste

⭐️⭐️Opět skvělý Pjér! Sleduji ho od začátku, kdy vstoupil na YouTube, do určitého mediálního světa. Asi tři roky. Předtím jsem ho neznal… Díky Pjérovi je má duše o něco vnímavější a celkově je pro mě balzám na duši jeho přednášky a povídání. Určitá forma jógy, to je pro mě také Pjér. A zamiloval jsem si na to konto i Junga. Filip

⭐️⭐️ Pjér je šaman z jiné galaxie. Miriam

⭐️⭐️ Ondřeji, děkujeme za nádherné chvíle ve vaší zvukové společnosti, bylo to slovy nepopsatelné. Slávka

⭐️⭐️ Bylo to úžasné, tělo vibrovalo a vznášelo se a duše jásala. Petra

Sdílejte tuto akci, pozvěte své přátele!

Přejít nahoru