POZVÁNKA NA RITUÁLY TANCE, HUDBY A OHNĚ 2016

01/02/2016

Milí přátelé,

mým záměrem pro příští rok je dále rozvíjet kruh spřízněných duší a oslovit ještě více lidí, kteří jsou pro nalézání vlastní cesty stejně zapálení jako já. Kruh lidí, kteří chtějí přinést více světla, klidu a krásy do tohoto světa, lidí, kteří sdílejí vizi vášně, soucitu a lásky. Proto s radostí zahajuji sérii šamanských seminářů s názvem „Pokladnice šamanských učení“, abychom se společně učili duchovnímu léčení, očistě a abychom vyživili svoji vlastní sílu. Rituály tance, hudby a ohně 2016 budou součástí této série.

Rituály na nás mají silný vliv, mohou nám pomoci a podpořit nás v mnoha ohledech. Malé, jednoduché rituály jako ranní cvičení, první káva nebo polibek a objetí před tím než jdeme do práce, procházka v přírodě, modlitba za naše blízké… prostě jakékoliv „návyky“, které používáme k obohacení naší každodenní rutiny. Na workshopu Rituály tance, hudby a ohně 2016 budeme zkoumat sílu rituálů a to, jak nám mohou pomáhat v našem životě. Podíváme se na různé aspekty rituálů, které mohou posílit naši energii, podpořit naše zdraví a vnést novou inspiraci a jistotu do našich životních rozhodnutí.

Jak již mnozí z vás vědí, záměr je jedním z nejdůležitějších aspektů jakéhokoliv rituálu, obzvláště ze šamanského hlediska. Záměr udává směr soustředění a pomáhá zaměřit energii kýženým směrem. Čím vycentrovanější do rituálu vstupujeme, tím lépe můžeme ovlivnit uskutečnění záměru. Proto budou meditace a záměr hrát v našem procesu velice důležitou roli. A pokud vám to celé zní trochu vážně, nebojte se. Jako obvykle si spolu užijeme i spoustu zábavy. Živá hudba, tanec a oheň celý tento proces silně podpoří a pomohou nám propojit se s naší radostí, s naším tělem a s lidmi, kteří jdou po této cestě společně s námi.

Moc se těším, že se s mnohými z vás uvidím v květnu, a možná i dříve, protože bych velmi rád spolu s Cestou inspirace uspořádal další koncert v Praze či v jiném městě. Koncert Tribal Resonance jsem si s vámi moc užil!

S přáním lásky, světla a smíchu

Rishi