fbpx
Načítám Akce

Jednodenní prožitkový workshop je zaměřený na propojení se se svými zdroji a kořeny pomocí hudby, meditace, pohybu, tance, dechu, zvuku, vibrací a relaxace.

Jsme-li v přímém kontaktu se svým nitrem, pak můžeme být teprve v harmonickém kontaktu s okolním světem.

Srdce a srdeční krajina jsou energetickou oblastí, kde se zpravidla cítíme v bezpečí. Půjdeme z vnějšku dovnitř, s lehkostí prozkoumáme a dotkneme se této kvality hluboko v nás.

Během programu zažijete:

 • Práci se zvukem a hlasem
 • Dechová cvičení – dech jako zdroj energie, výživa
  – mapování vlastních zdrojů, co mě nabíjí/vybíjí?
  – dostanete informace o práně a praktické návody
  – budete dýchat do pánevního dna a solar plexu
  – procvičíte brániční dýchání
 • Bioenergetická cvičení – stimulace a relaxace za použití dechu, rytmu, pohybu i hlasu
 • Prožitkové hlasové techniky, např. Zvukové iglů – pocítíte naplno vlastní i skupinové vibrace!
 • Pohybovou meditaci zaměřenou na propojení mužsko-ženské polarity v sobě, tranzovou meditaci
 • Kreativní tanec s živou hudbou
 • A především otevření srdce, splynutí, setkání se s autentickými emocemi a propojení se se svými kořeny

MONIKA HASALOVÁ

je známá pro svou autentičnost, zkušenost a hlubokou moudrost, kterou s láskou přináší. Pracuje se slovem, s tělem, srdcem, myslí a emocemi.
Monika je průvodcem přechodových procesů. Její práce je celostní v souladu s místem, přítomnými lidmi a přítomným okamžikem. Je nositelkou Zrcadlové moudrosti. Vede Univerzitu vědomého života AMONIT a předává zkušenosti starobylých nauk aplikované na současné potřeby a možnosti. Je zakladatelkou Školy vědomé mysli a vědomého slova a že slovo je její vášní a považuje český jazyk za magický a spirituální, poznáte během jejích prvních vět. Mluví s respektem ke každému slovu a vy cítíte to, co předává. Její dovedností a předností je schopnost vidění souvislostí a propojení jednotlivých událostí ve srozumitelný celek.  Jejím cílem je, abyste viděli princip a uměli si pomoci sami.

ZDENĚK VILÍMEK

je pedagogem, lektorem, talentovaným hudebníkem (didgeridoo, kytara, zpěv, djembe, hopi drum, koncovka,..), muzikoterapeutem a pořadatelem výchovně-vzdělávacích a kulturních akcí v jeskyních a okolní přírodě. Pracuje s lidmi se zdravotním postižením, věnuje se programům pro rodiny s dětmi, vyučuje hru na didgeridoo, pořádá benefiční koncerty a festivaly. Ve volných chvílích se věnuje etno-world music kapele LIDOTEP, kterou založil společně s přáteli. 

Má rád společnost i samotu, hudbu i ticho, techniku i umění, dynamiku i klid. Život je pro něho výzvou k hravému tvoření i k tichému zastavení.

Sdílejte tuto akci, pozvěte své přátele!

Přejít nahoru