fbpx
Načítám Akce

Pokud máte rádi taneční koncerty, tak si tento určitě nenechte ujít!

SETKÁNÍ DVOU SVĚTŮ je dech beroucí koncert dvou vynikajících hudebníků, MAOKA (kytara, flétna, zpěv) a RISHIHO (perkuse). Ti dva jsou jako VÍTR A OHEŇ a společně dokáží tvořit přímo božsky. Jejich hudba vás provede krajinou, kde svítí slunce, zpívají ptáci, zurčí potůček, šumí vánek, a kde se vaše těla vlní v poklidném rytmu…aby vás po chvíli energický a ohnivý rytmus bubnů pozval k divokému tanci, ve kterém můžete projevit a vytančit všechny své emoce, strasti každodenního života i smutky…abyste pak v sobě mohli otevřít schopnost naplno se radovat ze života.

MAOKŮV jedinečný styl spočívá ve snivých až mysticky laděných skladbách, které jsou lehko rozpoznatelné, aniž byste znali konkrétní skladbu. RISHI svou hudbu ukotvuje hluboko do Matky Země a do svého hudebního projevu zapojuje každou buňku svého těla. Sám říká, že každé jeho vystoupení je pro něho meditací, modlitbou, kterou prostřednictvím hudby dále předává všem zúčastněným a energie, která se mu vrací zpět, je jeho hnacím motorem. Však taky neznáme nikoho jiného, kdo by vydržel bubnovat 2,5 h v jednom kuse! Určitě stojí za to tohle zažít.

Maok & Rishi se skvěle doplňují nejen jako hudebníci, ale i jako lidé. Neumíme si představit tvořivější spojení než jsou tito dva.

MAOK

je fenomenální slovenský hudebník, improvizátor, multiinstrumentalista, zpěvák, skladatel a člověk, jehož životní součástí a nejniternějším způsobem sebevyjádření je hudba. Maokova hudba i hlas mají schopnost procházet každou buňkou těla a povznášet ducha. Navozují pocit vnitřního klidu a lásky.

Je vyhledávaným a pravidelným hostem na mezinárodních festivalech a také tvůrcem filmové hudby (např. ve filmu Bathory Juraje Jakubiska a mnoha filmů o přírodě). Maokova hudba vyjadřuje celé spektrum nejniternějších pocitů a nálad člověka, čímž se dotýká něčeho, co je obsaženo uvnitř každého z nás.

RISHI S. VLOTE

je vynikající bubeník, perkusionista, DJ, producent a moderátor s téměř čtyřicetiletou zkušeností v oblasti hudby, meditace, tranzovního tance, léčení hudbou a další šamanské a transformační práce. Hraje a produkuje pro světově uznávané autority, jako jsou Milarepa, Hamsafara, Prem Joshua a další. Jeho vlastní hudební tvorba “Forget your Limitations” (“Zapomeň na svá omezení”) a šamanská léčivá meditace “Return of Shaman” (“Návrat šamana”) je ve světě široce využívána pro šamanské a terapeutické účely. Rishi pořádá semináře a koncerty po celé Evropě i ve Spojených Státech.  Jednoduše řečeno, Rishi je profesionál, který si vás rychle získá skvělou hudbou, neuvěřitelnou energií i svým otevřeným srdcem.

Sdílejte tuto akci, pozvěte své přátele!

Přejít nahoru