fbpx
Načítám Akce

Hlas, Dech a naše Mysl – fyziologie, psychologie…nauka a životní filosofie Idy Kelarové

Chcete zažít ten moment, kdy mocně zazpíváte z hloubky svých emocí, ze své pravdivosti a zranitelnosti? Kdy pustíte všechny strachy a zábrany, a jde z vás obrovská síla? Přijďte prožít víkend se zpěvačkou a sbormistryní Idou Kelarovou a jejím manželem, geniálním muzikantem Desideriem Duždou. Budete z něho čerpat inspiraci celý život.

Tento workshop je otevřen všem, kteří cítí hlubokou potřebu objevit v sobě odvahu zhluboka se nadechnout, otevřít svá srdce a zazpívat svou píseň. Když se naučíte plně prožívat své emoce, ty se pak stanou tvořivou životní silou. Teprve potom se z našeho nitra může zrodit něco krásného a společně můžeme tvořit lepší svět. V dnešní době je většina lidí odpojena od svých emocí, podporuje se individualismus a velká část společnosti je ovládaná strachem. Když v nás nahromaděné emoce „bouchnou“ v nesprávný čas na nesprávném místě, nebo naopak zůstávají uvnitř potlačené, pak jejich síla působí proti nám a dokáže i zabíjet.

Ida Kelarová zasvětila zpěvu a práci s emocemi celý svůj život. Na tomto workshopu vám nabízí cestu, kterou si ona sama prošla a která jí zachránila život.  Celým workshopem vás bude rovněž provázet Idin manžel Desiderius (Dežo) Dužda, brilantní kytarista, zpěvák a skladatel.

„Každý, kdo zpívá, tvoří. Písně vám přinesou nový zdroj síly a inspirace. Když můj otec zemřel, nedokázala jsem plakat, ale začala jsem zpívat. Zpívala jsem a od té doby zpívám neustále.“

Ida Kelarová

IDA KELAROVÁ

je nepřehlédnutelnou osobností evropské hudební scény, mezinárodně uznávanou zpěvačkou a sbormistryní, jejíž workshopy změnily život tisícům dětí i dospělých. Když se s ní setkáte osobně, máte pocit, že už se znáte léta. Ida je autentická, přímá, přátelská a hluboce lidská.

DESIDERIUS (DEŽO) DUŽDA

je geniální muzikant, zpěvák, skladatel a učitel. Jeho písně hraje Česká filharmonie a zároveň je zpívají lidé na vesnici. Dežo je jednou z nejvýznamnějších romských osobností na poli kultury. Během celého víkendu nás bude doprovázet na elektronické piano.

Napsali jste nám

⭐️⭐️ Můžu říct, že jsem obživnul. Ne, že bych byl předtím mrtvej, ale kus mojí duše Ida s Dežem vytáhli na světlo a nabili novým životem. Tomáš

⭐️⭐️ Nikdy, opravdu nikdy, jsem neslyšela svůj vlastní hlas v takové síle jako v neděli. Linda

⭐️⭐️ Myslím si, že paní Ida by dokázala rozezpívat i šutr…je to kouzelnice a když začne zpívat, je to zážitek…husí kůže všude. Marta

Sdílejte tuto akci, pozvěte své přátele!

Přejít nahoru