fbpx
Načítám Akce

Maok & Vojtěch Havel vám přinesou jedinečný hudební zážitek.

Srdečně vás zveme na jarní koncert v překrásném Červeném kostele v Brně.

Maok si tentokrát přizval na pódium vynikajícího violoncellistu a klavíristu Vojtěcha Havla, jehož hudbu miluje již od svých 13 let.

Maok & Vojtěch Havel, dva hudebníci, kteří kráčí po své originální hudební cestě. Jaké bude jejich hudební setkání? Určitě nádherné a nezapomenutelné.

Přijďte relaxovat, snít a vznášet se na tónech překrásné hudby, která vás potěší a povzbudí.

MAOK 

je fenomenální slovenský hudebník, improvizátor, multiinstrumentalista, zpěvák, skladatel a člověk, jehož životní součástí a nejvýraznějším způsobem sebevyjádření je hudba. Jeho jedinečný styl je ve snivých až mysticky laděných skladbách lehko rozpoznatelný i bez toho, že byste znali konkrétní skladbu. Je vyhledávaným a pravidelným hostem na mezinárodních festivalech a také tvůrcem filmové hudby (např. k filmu Bathory Juraje Jakubiska a Civilizace – Dobrá zpráva o konci světa Petra Horkého a Miroslava Bárty a filmů o přírodě). Maokova hudba vyjadřuje celé spektrum nejniternějších pocitů a nálad člověka, čímž se dotýká něčeho, co se skrývá uvnitř každého z nás.

VOJTĚCH HAVEL

je skladatel, multiinstrumentalista a producent. Vystudoval Státní konzervatoř v Praze obory violoncello a klavír a spolu se svou ženou Irenou vydali 15 autorských alb, skládají hudbu k filmům, divadelním představením a spolupracovali s mnoha vynikajícími hudebními osobnostmi po celém světě, u nás například s legendou českého jazzu Jiřím Stivínem, Martinem Kratochvílem, Alanem Vitoušem či Janou Koubkovou. Intenzivní koncertní aktivita zavedla Vojtěcha Havla do mnoha koutů Evropy, Kanady i USA. Svou uměleckou tvorbu bere jako poslání a svou hudbu jako dar, kterým předává mírumilovné duchovní poselství.

Sdílejte tuto akci, pozvěte své přátele!

Přejít nahoru