fbpx
Načítám Akce

Jaké by to bylo milovat sebe samu hluboko uvnitř svého těla, v každé své buňce?

Představ si, že se cítíš úplně v pohodě ve své kůži. Představ si, že vyzařuješ čiré blaho. Představ si, že tvoje sexualita je nedílnou součástí tvého ženského vyjádření. Představ si, že si dáváš všechnu tu lásku a péči, po které jsi kdy toužila…

V současnosti mnoho žen cítí, že jsou pod velkým tlakem každodenního dění. Dosáhly jsme skvělého pokroku ve světě, můžeme mít kariéru a finanční nezávislost, ale přesto je často většina práce okolo rodiny a domova na nás. Není to jen fyzická práce jako domácí povinnosti, ale také emocionální zátěž, když pečujeme o ostatní, ať už o partnery, rodiče, děti nebo přátele.

Jaké by bylo, kdybys učinila svoji LÁSKU K SOBĚ prioritou číslo jedna? Kdybys uvěřila, že péče o sebe samu je tím nejdůležitějším darem, který si můžeš darovat?

„Nemilujeme sami sebe jen proto, že to potřebujeme. Milujeme sami sebe, protože svět to vyžaduje „- Matt Kahn, Probouzení kosmického srdce

Víkendový workshop „Zářící ženství“ je příležitostí prozkoumat, opakovaně prožívat a upevnit radostnou a zářivou lásku v celém svém těle. Tento víkend tě vrátí do života rozzářenou a plnou vitality.

Během této překrásné a citlivě vedené cesty se naučíš jak:

  • probudit svou ženskou esenci
  • se spojit se svým tělem jako citlivým ukazatelem svojí spokojenosti a svého zdraví
  • odhodit nánosy pochybností, které ti brání v tom, abys v sobě osvobodila onu zářivou bytost
  • se propojit se svými hranicemi, abys je dokázala vyjádřit jasně, ale s citem
  • požádat o to, co si přeješ a být otevřená tomu, abys to také dokázala plně přijmout
  • aktivovat energii svého srdce, abys cítila více lásky sama k sobě, ale i k ostatním
  • se navrátit se do stavu erotické nevinnosti
  • vplout do prostoru báječného „hlubokého odpočinku“

Během víkendu zažiješ meditaci, techniky sebe-poznání, pohyb a tanec, masáž a dotek. To vše se odehraje v magickém prostoru vytvořeném pouze ženami.

Bude i prostor prozkoumat a přivítat vlastní smyslnost a sexualitu. Když si plně dovolíme potěšení v našem těle – ne jako představení, výkon, nebo abychom někoho potěšili – pak se stává mocným vyjádřením naší ženskosti.

Každá aktivita či technika bude pro tebe pouze pozvánkou a bude zcela na tobě, zda ji přijmeš. Vyzveme tě, abys šla svým vlastním tempem a pouze do aktivit, které budou pro tebe v danou chvíli vhodné, ve kterých se budeš cítít dobře. Citlivost a vnímání svého těla a toho, co je pro něj v daném okamžiku nejlepší, je jedním z nejcennějších darů, které můžeš sobě i ostatním dát.

GAYATRI CLAIRE BEEGAN

je velmi zkušenou praktikantkou posvátné sexuality a učitelkou, jejíž vizí je vytvoření „Nebe na Zemi“. Od roku 2013 vede Gayatri stovky lidí k tomu, aby v sobě probudili živost a vnímali energii svého bytí. Nesmírně citlivě a s velkou péčí podporuje druhé k tomu, aby mohli oslavovat a beze studu projevovat svou smyslnost a sexuální přirozenost. Gayatri je žena plná života, která je přesvědčená, že pokud prožíváme potěšení naplno, můžeme tím změnit stav věcí kolem nás, protože vytváříme více lásky a stáváme se vědomějšími.

Gayatri byla nedávno povolána, aby nabídla semináře a akce vytvořené speciálně pro ženy. V této době, v naší společnosti, je velmi důležité, aby si ženy opět začaly plně uvědomovat své tělo a prožívat svou sexualitu. Až když stojíme uvnitř sebe ve své plné síle, pak můžeme doufat, že změníme svět. Jako bohyně, která stojí pevně nohama na zemi, je Gayatri známá svým svěžím, přirozeným a radostným přístupem k životu, lásce a mystériím tohoto světa.

S Gayatri jsme se poprvé setkaly na Letním festivalu Art of Being, kde jsme zažily způsob, jakým pracuje. Zaujala nás svou ženskostí, laskavostí, láskou, citlivostí a hlubokými zkušenostmi. Protože cítíme, jak je pro nás ženy důležité, abychom si jednou za čas věnovaly pozornou péči a udělaly si čas pro sebe, rozhodly jsme se pozvat do České republiky právě Gayatri, aby vedla víkendové setkání pro ženy. Nesmírně se na tento víkend těšíme! Irena a Klára

Sdílejte tuto akci, pozvěte své přátele!

Přejít nahoru