fbpx
Načítám Akce

DEEP SPACE to je Maokův koncert v brněnském planetáriu. Přinášíme vám nevšední, hudebně vizuální zážitek.

Maok vás tentokrát pozve do toho nejhlubšího pole vzdáleného vesmíru, které lidstvo zatím spatřilo – DEEP SPACE. Jestli se tam člověk někdy podívá, nevíme, ale vy se tam můžete vydat na křídlech Maokovy hudby již letos na podzim. Na tónech jeho hudby můžete letět tak daleko a hluboko, jak jen si dovolíte!

Celoplošné projekce vesmírných dálek Maokovu hudbu neuvěřitelně umocní. Můžete tak zažít hluboký prožitek a pocit sounáležitosti s universem.

Zažijete nadpozemský a nezapomenutelný večer, během kterého si odpočinete a načerpáte spoustu inspirace.

Přijďte, těšíme se na vás na koncertě DEEP SPACE!

MAOK 

je fenomenální slovenský hudebník, improvizátor, multiinstrumentalista, zpěvák, skladatel a člověk, jehož životní součástí a nejvýraznějším způsobem sebevyjádření je hudba. Jeho jedinečný styl je ve snivých až mysticky laděných skladbách lehko rozpoznatelný i bez toho, že byste znali konkrétní skladbu. Je vyhledávaným a pravidelným hostem na mezinárodních festivalech a také tvůrcem filmové hudby (např. k filmu Bathory Juraje Jakubiska a Civilizace – Dobrá zpráva o konci světa Petra Horkého a Miroslava Bárty a filmů o přírodě). Maokova hudba vyjadřuje celé spektrum nejniternějších pocitů a nálad člověka, čímž se dotýká něčeho, co se skrývá uvnitř každého z nás.

Napsali jste nám

⭐️⭐️ Velké díky vám všem, ano, slova nestačí! Byl to jeden z nejúžasnějších a nejhlubších zážitků „soubytí“, jaký jsem kdy v kultuře zažila. Takže pokud se někdy bude opakovat, bude to nádherné a hádám velmi rychle vyprodané. Velké díky z duše do duše vám všem. Jana

⭐️⭐️ Každý tvůj tón rozehrává dál tóny v mém těle a já prožívám stav blaženosti a požehnání. Díky, Maoku. Jan

⭐️⭐️ Maoka jsem slyšela poprvé naživo, v kombinaci s hvězdným nebem to byl dechberoucí zážitek. Moc děkuji. Klára

Sdílejte tuto akci, pozvěte své přátele!

Přejít nahoru