fbpx
Načítám Akce

Osvoboďte svou mysl, hlas a pohyb – buďte ve své síle!

Na semináři „EXTATICKÝ VNITŘNÍ SVĚT“ se setkáte sami se sebou ve velké hloubce … Setkáte se se svým světlem i se svými stíny a naučíte se je oceňovat bez předsudků. Uvědomíte si svá omezení a pochopíte, že si je vytváříte sami.  Uvolníte své bloky, skryté emoce a bolesti. Změníte své staré destruktivní vzorce a opustíte víru v to, co už je zastaralé a nepotřebné.

EXTATICKÝ VNITŘNÍ SVĚT není žádná speciální technika ani pevný program. Je to zcela intuitivní intenzivní cesta sebe-uvědomování aniž bychom se nechali čímkoliv rozptylovat. Za doprovodu léčivých zvuků a řady spontánních cvičení se ponoříte hluboko do stavu meditativního tranzu a svobodného projevu. Vaše domnělé limity necháte úplně rozpustit, necháte své tělo, aby s vámi komunikovalo pomocí volného pohybu a naučíte se plně otevřít váš hlas.

Když se odhaluje jádro vaší duše, když se odkrývá, pak se za všemi maskami a rolemi stále jasněji objevuje vaše čistá bytost. Začnete cítit a vyjadřovat své PRAVDIVÉ impulsy, navzdory všem strachům a přesvědčením, které se mohou objevit, a dovolíte sobě i ostatním pravdivé a svobodné setkání.

Vaše vnitřní a vnější svoboda a hluboké procítění toho, že „jste doma“ vám přinese vnitřní a vnější hojnost. Zvuk vaší duše zprostředkovaný Mitschovým intuitivním hraním vám pomůže skutečně cítit svou podstatu a integrovat toto spojení do vašeho života.

V tuto chvíli není nic naléhavějšího než to že se VY – propojeni s vaším nejhlubším skutečným centrem a vaší sílou – můžete láskyplně zbavit všeho, co už k vám nepatří.

MITSCH KOHN

„Když se ponořím do hudby, jsem v naprosté přítomnosti, součástí tohoto universa, živý a stále se proměňující. Všechno je hudba a já si jen vybírám pomocí svého záměru, které zvuky, které tóny mnou projdou do našeho společného prostoru. Je to zázrak, kterému tak úplně nerozumím, ale děje se vždy, když hraji.“

Intuitivní hudba je pozvánkou ke spočinutí v přítomnosti, abychom se dostali blíže k sobě, ke své podstatě. Není tu nic, čemu bychom potřebovali rozumět, nic co bychom měli porovnávat…je to jen tak, jak to právě je.

Mitschova nesmírně unikátní, na piánu/klávesách založená cesta uzdravování zvukem a vibracemi nás vede do stádia hlubokého propojení a může to být i cesta do vyššího vědomí. Zklidněné srdce se ponoří do ticha a mohou se objevit nové perspektivy či vhledy.

Sdílejte tuto akci, pozvěte své přátele!

Přejít nahoru