fbpx
Načítám Akce

Koncert KŘEHKOST BYTÍ se uskuteční na úžasném místě, které nemá obdoby.

Srdečně vás zveme na koncert Maoka v unikátním Kostele Nanebevzetí Panny Marie v Neratově v Orlických horách. Jeho překrásná hudba bude v těchto prostorách přímo božsky znít.

Maokova hudba je jako klíč k bránám duše. Dovolte si vstoupit a ponořit se do hlubin svého nitra v prostředí, které je k tomu přímo předurčené. Bude to mimořádný zážitek!

Kostel Nanebevzetí Panny Marie v Neratově má pohnutou historii. Je to kostel, který naštěstí dostal druhou šanci. V roce 1945 kostel vyhořel po zásahu střelou Rudé armády. Po válce bylo rozhodnuto o jeho demolici, na kterou nakonec nezbyly peníze. V roce 1992 se podařilo kostel zapsat na seznam kulturních památek a od té doby se usilovně pracuje na jeho obnově. V roce 1990 se uskutečnila první pouť na svátek Nanebevzetí Panny Marie a obnovila se tak zapomenutá poutní tradice. Svou pověstnou skleněnou střechu dostal v roce 2007.

Nenechte si ujít koncert KŘEHKOST BYTÍ na tomto výjimečném místě!

MAOK 

je fenomenální slovenský hudebník, improvizátor, multiinstrumentalista, zpěvák, skladatel a člověk, jehož životní součástí a nejvýraznějším způsobem sebevyjádření je hudba. Jeho jedinečný styl je ve snivých až mysticky laděných skladbách lehko rozpoznatelný i bez toho, že byste znali konkrétní skladbu. Je vyhledávaným a pravidelným hostem na mezinárodních festivalech a také tvůrcem filmové hudby (např. k filmu Bathory Juraje Jakubiska a Civilizace – Dobrá zpráva o konci světa Petra Horkého a Miroslava Bárty a filmů o přírodě). Maokova hudba vyjadřuje celé spektrum nejniternějších pocitů a nálad člověka, čímž se dotýká něčeho, co se skrývá uvnitř každého z nás.

Napsali jste nám

⭐️⭐️ Velké díky vám všem, ano, slova nestačí! Byl to jeden z nejúžasnějších a nejhlubších zážitků „soubytí“, jaký jsem kdy v kultuře zažila. Takže pokud se někdy bude opakovat, bude to nádherné a hádám velmi rychle vyprodané. Velké díky z duše do duše vám všem. Jana

⭐️⭐️ Každý tvůj tón rozehrává dál tóny v mém těle a já prožívám stav blaženosti a požehnání. Díky, Maoku. Jan

⭐️⭐️ Maok je kouzelník. Nej hudba, kterou znám. Nádherné, láskyplné a zároveň magické vibrace. Moc děkuji. Petr

Sdílejte tuto akci, pozvěte své přátele!

Přejít nahoru