fbpx
Načítám Akce

Koncert MEZI NEBEM A ZEMÍ si společně užijeme v krásných prostorách Červeného kostela v Brně.

Po roce se znovu potkáme se slovenským hudebníkem Maokem a ponoříme se do světa snivých melodií a mystických tónů.

Nevšední síla jeho hudební tvorby spočívá v tom, že vyvěrá z míst, která jsou mimo čas a prostor. Když se dokážeme zaposlouchat, vezme nás Maok na ta místa s sebou, a to je nesmírně osvěžující a léčivé.

Přijďte se zastavit, zavřít oči a potulovat se v této nádherné krajině ležící za hranicí běžného vnímání, v krajině MEZI NEBEM A ZEMÍ.

MAOK 

je fenomenální slovenský hudebník, improvizátor, multiinstrumentalista, zpěvák, skladatel a člověk, jehož životní součástí a nejvýraznějším způsobem sebevyjádření je hudba. Jeho jedinečný styl je ve snivých až mysticky laděných skladbách lehko rozpoznatelný i bez toho, že byste znali konkrétní skladbu. Je vyhledávaným a pravidelným hostem na mezinárodních festivalech a také tvůrcem filmové hudby (např. k filmu Bathory Juraje Jakubiska a Civilizace – Dobrá zpráva o konci světa Petra Horkého a Miroslava Bárty a filmů o přírodě). Maokova hudba vyjadřuje celé spektrum nejniternějších pocitů a nálad člověka, čímž se dotýká něčeho, co se skrývá uvnitř každého z nás.

Napsali jste nám

⭐️⭐️ Velké díky vám všem, ano, slova nestačí! Byl to jeden z nejúžasnějších a nejhlubších zážitků „soubytí“, jaký jsem kdy v kultuře zažila. Takže pokud se někdy bude opakovat, bude to nádherné a hádám velmi rychle vyprodané. Velké díky z duše do duše vám všem. Jana

⭐️⭐️ Každý tvůj tón rozehrává dál tóny v mém těle a já prožívám stav blaženosti a požehnání. Díky, Maoku. Jan

⭐️⭐️ Maoka jsem slyšela poprvé naživo, v kombinaci s hvězdným nebem to byl dechberoucí zážitek. Moc děkuji. Klára

Sdílejte tuto akci, pozvěte své přátele!

Přejít nahoru