fbpx
Načítám Akce

Koncert MEZI NEBEM A ZEMÍ se uskuteční v gotickém kostele svatého Jindřicha a svaté Kunhuty v samém centru Prahy.

S Maokem se ponoříme do světa snivých melodií a mystických tónů v bohatě zdobených prostorách tohoto kostela. Obrazy a sochy významných českých malířů, jako je Václav Vavřinec Reiner nebo Karel Škréta budou neoddělitelnou součástí celého večera.

Maokova hudba vás hned při prvních tónech vezme s sebou za hranice běžného vnímání.

Zapomeňte chvíli na stres, spěch a shon a užijte si hloubku Maokovy hladivé hudby. Přijďte se zastavit, zavřít oči a a toulat se v nádherné krajině mimo prostor a čas, v krajině MEZI NEBEM A ZEMÍ.

„Hudba je mocná čarodějka. V náročných časech dokáže sblížit, stresových situacích uklidnit, v době nejistoty nabídnout pevný a neměnný bod, pocit bezpečí a domova. Je to bod vašeho vlastního středu, kam vás hudba dokáže zavést. Uvidíme se tam.“ s láskou Maok

MAOK 

je fenomenální slovenský hudebník, improvizátor, multiinstrumentalista, zpěvák, skladatel a člověk, jehož životní součástí a nejvýraznějším způsobem sebevyjádření je hudba. Jeho jedinečný styl je ve snivých až mysticky laděných skladbách lehko rozpoznatelný i bez toho, že byste znali konkrétní skladbu. Je vyhledávaným a pravidelným hostem na mezinárodních festivalech a také tvůrcem filmové hudby (např. k filmu Bathory Juraje Jakubiska a Civilizace – Dobrá zpráva o konci světa Petra Horkého a Miroslava Bárty a filmů o přírodě). Maokova hudba vyjadřuje celé spektrum nejniternějších pocitů a nálad člověka, čímž se dotýká něčeho, co se skrývá uvnitř každého z nás.

Napsali jste nám

⭐️⭐️ Velké díky vám všem, ano, slova nestačí! Byl to jeden z nejúžasnějších a nejhlubších zážitků „soubytí“, jaký jsem kdy v kultuře zažila. Takže pokud se někdy bude opakovat, bude to nádherné a hádám velmi rychle vyprodané. Velké díky z duše do duše vám všem. Jana

⭐️⭐️ Každý tvůj tón rozehrává dál tóny v mém těle a já prožívám stav blaženosti a požehnání. Díky, Maoku. Jan

⭐️⭐️ Maoka jsem slyšela poprvé naživo, v kombinaci s hvězdným nebem to byl dechberoucí zážitek. Moc děkuji. Klára

Sdílejte tuto akci, pozvěte své přátele!

Přejít nahoru