fbpx
Načítám Akce

Zažijte One Human Show Simony Babčákové aneb život, vesmír a vůbec…

One Human Show herečky a improvizátorky Simony Babčákové je představením, které vás nejen pobaví, ale také i inspiruje. Rozesměje vás k slzám, ale zároveň vám nabídne hluboké postřehy a nové pohledy na běžné situace kolem nás. Oblíbenou herečku a improvizátorku Simonu Babčákovou není třeba dlouze představovat, známe ji z mnoha filmových i seriálových rolí. V současné době je členkou souboru Dejvického divadla v Praze, kde ale pomalu své působení ukončuje, aby se mohla plně věnovat lektorství a interaktivním setkáním s diváky, jako je právě One Human Show. Připravte se na večer, kde se smích mísí s poznáním a slova mají hlubší význam. Nebude chybět ani hudba! Třešničkou na dortu jsou totiž hudební vstupy skvělé Antonie Nyass (Yellow Sisters). Každé takové setkání je jedinečnou improvizační show na témata, která během večera vyvstanou…a to je to pravé mistrovství! Těšíme se na vás na One Human Show. Upozorňujeme, že akce není vhodná pro děti do 15 let.

Simona Babčáková – Show Jana Krause

Antonia Nyass – Yellow Sisters

SIMONA BABČÁKOVÁ

je známá a populární herečka. A nejen herečka, je také moderátorka, improvizátorka a lektorka. Již přes 20 let působí v Dejvickém divadle. Do podvědomí diváků se dostala působením v seriálech (Comeback, Čtvrtá hvězda, Neviditelní, Zkáza Dejvického divadla, Ohnivé kuře..) a ve filmech (Zoufalci, Největší z Čechů, U mě dobrý, Nestyda, Díra u Hanušovic, Vybíjená, Přání k narozeninám…). Věnuje se freestylové improvizaci a založila improvizační skupinu NO A!. Věnuje se také moderování a to od benefičních akcí pro neziskové organizace přes firemní večírky a plesy až po konference. Již 30 let se věnuje psychologii a osobnostnímu růstu a stala se průvodkyní vnitřními světy. Věří, že svůj život si tvoříme skrze vztahy, které vytváříme a ty tvoříme na základě toho, jak komunikujeme. Proto, pokud chceme tvořit nový svět, je třeba vědomě komunikovat, se sebou i s druhými, tak, abychom prožívali radost.

ANTONIA NYASS

je zpěvačka, skladatelka a hudebnice aktuálně v projektech Yellow Sisters, Řekni mi, Moss Alba, Řeky a atmosférický sbor, divadelní soubor NO A!, One Human Show Simony Babčákové. Kromě zpěvu a skladby se věnuje výuce, hlasovo pohybovým seminářům a přednáškám na téma kreativita a její vliv na naše zdraví (certifikace- brain based coach- BBCC, Neutoleadership, Sociokracie, Team coaching).

Sdílejte tuto akci, pozvěte své přátele!

Přejít nahoru