fbpx
Načítám Akce

Zažijte One Human Show Simony Babčákové aneb život, vesmír a vůbec…

Pohled Simony Babčákové na souvislosti, o kterých potřebujeme mluvit. Inspirující setkání pro lidi, kteří si kladou otázky a hledají odpovědi.

Doba je tekutá a změny se dějí rychle. Sdílení a zvědomování souvislostí nám pomáhá se zorientovat a získat inspiraci, jak co nejlaskavěji projít nutnými změnami. Proto vás zveme na společné setkání, které bude probíhat v pohodové atmosféře a lehkosti s hudebními předěly  Antonie Terezy Nyass a osobitým humorem Simony Babčákové. Budeme si povídat o vědomé komunikaci v souvislostech, které jsme si často neuvědomovali. A uvidíme, kam až dojdeme a jaká témata se sama otevřou.

Těšíme se na vás na One Human Show.

Simona Babčáková – Show Jana Krause

Antonia Nyass – Yellow Sisters

SIMONA BABČÁKOVÁ

je známá a populární herečka. A nejen herečka, je také moderátorka, improvizátorka a lektorka. Již přes 20 let působí v Dejvickém divadle. Do podvědomí diváků se dostala působením v seriálech (Comeback, Čtvrtá hvězda, Neviditelní, Zkáza Dejvického divadla, Ohnivé kuře..) a ve filmech (Zoufalci, Největší z Čechů, U mě dobrý, Nestyda, Díra u Hanušovic, Vybíjená, Přání k narozeninám…). Věnuje se freestylové improvizaci a založila improvizační skupinu NO A!. Věnuje se také moderování a to od benefičních akcí pro neziskové organizace přes firemní večírky a plesy až po konference. Již 30 let se věnuje psychologii a osobnostnímu růstu a stala se průvodkyní vnitřními světy. Věří, že svůj život si tvoříme skrze vztahy, které vytváříme a ty tvoříme na základě toho, jak komunikujeme. Proto, pokud chceme tvořit nový svět, je třeba vědomě komunikovat, se sebou i s druhými, tak, abychom prožívali radost.

ANTONIA NYASS

je zpěvačka, skladatelka a hudebnice aktuálně v projektech Yellow Sisters, Řekni mi, Moss Alba, Řeky a atmosférický sbor, divadelní soubor NO A!, One Human Show Simony Babčákové. Kromě zpěvu a skladby se věnuje výuce, hlasovo pohybovým seminářům a přednáškám na téma kreativita a její vliv na naše zdraví (certifikace- brain based coach- BBCC, Neutoleadership, Sociokracie, Team coaching).

Sdílejte tuto akci, pozvěte své přátele!

Přejít nahoru