fbpx
Načítám Akce

Koncert TICHO NAD OBLAKY si užijete zcela podle své nálady.

Zveme vás do prostoru bez času a shonu, kde se myšlenky rozplývají, a hlavní roli hraje hudba. Společně s Maokem se ponoříme do světa snivých melodií a mystických tónů. Nevšední síla jeho hudební tvorby spočívá v tom, že vyvěrá z míst, která jsou mimo prostor a čas. Když se dokážeme zaposlouchat, vezme nás Maok na ta místa s sebou, a to je nesmírně osvěžující a léčivé.

Tentokrát jsme pronajali velký prostor, abyste si mohli koncert užít tak, jak to nejlépe vyhovuje právě vám. Budete mít příležitost si tento koncert celý užít vleže, ale můžete i sedět, a když vás hudba vyzve k jemnému tanci, můžete i tančit.

V případě, že plánujete si užít koncert vleže, vezměte si s sebou karimatku a deku. Pokud raději sedíte, budou vám v sále k dispozici židle.

Přijďte si s Maokem užít TICHO NAD OBLAKY a naladit se na další nový den.

MAOK 

je fenomenální slovenský hudebník, improvizátor, multiinstrumentalista, zpěvák, skladatel a člověk, jehož životní součástí a nejvýraznějším způsobem sebevyjádření je hudba. Jeho jedinečný styl je ve snivých až mysticky laděných skladbách lehko rozpoznatelný i bez toho, že byste znali konkrétní skladbu. Je vyhledávaným a pravidelným hostem na mezinárodních festivalech a také tvůrcem filmové hudby (např. k filmu Bathory Juraje Jakubiska a Civilizace – Dobrá zpráva o konci světa Petra Horkého a Miroslava Bárty a filmů o přírodě). Maokova hudba vyjadřuje celé spektrum nejniternějších pocitů a nálad člověka, čímž se dotýká něčeho, co se skrývá uvnitř každého z nás.

Napsali jste nám

⭐️⭐️ Velké díky vám všem, ano, slova nestačí! Byl to jeden z nejúžasnějších a nejhlubších zážitků „soubytí“, jaký jsem kdy v kultuře zažila. Takže pokud se někdy bude opakovat, bude to nádherné a hádám velmi rychle vyprodané. Velké díky z duše do duše vám všem. Jana

⭐️⭐️ Každý tvůj tón rozehrává dál tóny v mém těle a já prožívám stav blaženosti a požehnání. Díky, Maoku. Jan

⭐️⭐️ Maoka jsem slyšela poprvé naživo, v kombinaci s hvězdným nebem to byl dechberoucí zážitek. Moc děkuji. Klára

Sdílejte tuto akci, pozvěte své přátele!

Přejít nahoru