fbpx
Načítám Akce

Bude to unikátní večer v pražském Planetáriu, kde zažijete hudební průlet hlubinami Vesmíru.

V úvodu večera se setkáme s paní prof. Annou Hogenovou, která promluví na téma Duše.

Poté se prostřednictvím Maokovy hudby a celoplošných obrazových projekcí vydáme na cestu souhvězdími severní i jižní polokoule, do hlubin vesmíru mezi galaxie, mlhoviny i hvězdokupy a budeme obdivovat zblízka jejich krásu.

Pak se přiblížíme zpět k Zemi, a porozhlédneme se po okolí. Kdy jste byli naposledy třeba na Měsíci?

Slova paní profesorky nám pootevřou dveře k naší vlastní moudrosti a podstatě. Budeme objevovat Vesmír, který je nekonečný kolem nás i v nás. Jak nahoře, tak dole.

Necháme tóny Maokovy nádherné hladivé hudby stékat po těle, omývat naši duši a léčit vše, co je potřeba. Nebo se jen tak pohodlně usadíme, uvolníme svoje tělo, a podíváme se na ten vesmírný zázrak očima dítěte, kterým jsme všichni byli.

Společně vytvoříme prostor, ve kterém budeme relaxovat a snít. Zažijeme nadpozemský a nezapomenutelný večer, během kterého si odpočineme a načerpáme spoustu inspirace.

MAOK 

je fenomenální slovenský hudebník, improvizátor, multiinstrumentalista, zpěvák, skladatel a člověk, jehož životní součástí a nejvýraznějším způsobem sebevyjádření je hudba. Jeho jedinečný styl je ve snivých až mysticky laděných skladbách lehko rozpoznatelný i bez toho, že byste znali konkrétní skladbu. Je vyhledávaným a pravidelným hostem na mezinárodních festivalech a také tvůrcem filmové hudby (např. ve filmu Bathory Juraje Jakubiska). Maokovo vystoupení vyjadřuje celé spektrum nejniternějších pocitů a nálad člověka, čímž se dotýká něčeho, co se skrývá uvnitř každého z nás.

Napsali jste nám

⭐️⭐️ Moc vám děkujeme za úchvatný zážitek. MAOK je prostě Pan umělec. Mějte krásné dny. Petr

⭐️⭐️ Byla to nádhera… tak obrovská síla… děkujeme Vašek

⭐️⭐️ Moc vám děkuji za překrásný večer. Moje dcerky poslouchaly tu nejkrásnější uspávanku na světě a já si přála, aby to nikdy neskončilo… Maokův talent obdivuji už dlouho, ale tento večer byl výjimečný. Děkuji moc Simona

Sdílejte tuto akci, pozvěte své přátele!

Přejít nahoru