fbpx
Načítám Akce

Radosti není v životě nikdy dost!

Po delší době vás opět zveme na koncert dvou velice talentovaných a energických hudebníků, z nichž každý mistrně ovládá své hudební nástroje. Bude to nezapomenutelný večer plný tance, oslavy a radosti.

Rishiho mocné rytmy perkusí spolu s Vojtovými kouzelnými houslemi a silou jeho didgeridoo zaručí večer, který bude zcela mimořádný! 

K dispozici je pouze 120 vstupenek, proto vám doporučujeme, abyste si své místo zajistili včas. Minulý koncert byl beznadějně vyprodaný.

RISHI S. VLOTE

je vynikající bubeník, perkusionista, DJ, producent a moderátor s téměř čtyřicetiletou zkušeností v oblasti hudby, meditace, tranzovního tance, léčení hudbou a další šamanské a transformační práce. Hraje a produkuje pro světově uznávané autority, jako jsou Milarepa, Hamsafara, Prem Joshua a další. Jeho vlastní hudební tvorba “Forget your Limitations” (“Zapomeň na svá omezení”) a šamanská léčivá meditace “Return of Shaman” (“Návrat šamana”) je ve světě široce využívána pro šamanské a terapeutické účely. Rishi pořádá semináře a koncerty po celé Evropě i ve Spojených Státech.  Jednoduše řečeno, Rishi je profesionál, který si vás rychle získá skvělou hudbou, neuvěřitelnou energií i svým otevřeným srdcem.

VOJTA VIOLINIST

je šumavský rodák, co procestoval svět. Při poslechu jeho hudby cítíte, že našel domov především ve svém srdci. Vojta je multiinstrumentalista hrající na více nástrojů najednou jako jsou housle, didgeridoo, buzuki, bansuri flétna, cajon a další perkuse. Pro Vojtu je hudba prostorem, kde se může hluboce propojit a komunikovat jak sám se sebou, tak i s posluchači a s místy, kde se bariéry času a úsudku prolínají a postupně mizí.

Sdílejte tuto akci, pozvěte své přátele!

Přejít nahoru