fbpx
Načítám Akce

Nechte na chvíli za sebou uspěchaný život a přijďte se osvěžit překrásnou intuitivní hudbou, která pohladí vaše nitro.

Maok si tentokrát pozval svoji hudebně spřízněnou duši – Réku Fodor.

„Aby mohla vznikat krásná a harmonická intuitivní hudba, musejí to být nejen skvělí muzikanti, ale musejí také umět velice pozorně naslouchat, a to Réka bez pochyb naplňuje.“ říká Maok

V Maokově hudbě můžete cítit vůni domova i horských štítů, probouzí v nás lásku a klid. Pro Réku je hudba řekou, která plyne a vede … je v ní otisk samotného zdroje.

Během koncertu zažijete nádhernou, čistou improvizaci, souhru dvou duší ve výšinách tónů. Bude to jedinečný, neopakovatelný zážitek, který s vámi zůstane už navždy.

MAOK 

je fenomenální slovenský hudebník, improvizátor, multiinstrumentalista, zpěvák, skladatel a člověk, jehož životní součástí a nejvýraznějším způsobem sebevyjádření je hudba. Jeho jedinečný styl je ve snivých až mysticky laděných skladbách lehko rozpoznatelný i bez toho, že byste znali konkrétní skladbu. Je vyhledávaným a pravidelným hostem na mezinárodních festivalech a také tvůrcem filmové hudby (např. ve filmu Bathory Juraje Jakubiska). Maokovo vystoupení vyjadřuje celé spektrum nejniternějších pocitů a nálad člověka, čímž se dotýká něčeho, co se skrývá uvnitř každého z nás.

RÉKA FODOR

je žena, jejíž bytostnou součástí je zvuk a tón. Ve zvucích pro ni žije esence hloubky, je v nich otisk samotného zdroje. Prostřednictvím hudby vyjadřuje svou nejhlubší realitu, ale zároveň hledá ticho, kam se její hlas může vrátit, a ze kterého se může znovu zrodit. Hudba je pro ni možností jak se potkat v jiné formě, mimo hmotnou realitu. Její tvorbu ovlivnily cesty do Granady, New Yorku, Mexika a Indie a přivedly ji k hudbě, kterou dnes hraje.

Sdílejte tuto akci, pozvěte své přátele!

Přejít nahoru