fbpx
Načítám Akce

OBĚ STRANY DUŠE to je večer nabitý nádhernou atmosférou a hudbou, která hýčká, hladí na duši a léčí.

Maok tentokrát vystoupí sám. Užijete si nejen jeho mistrovskou improvizaci, ale i některé oblíbené skladby. Dopřejte si zaslouženou chvilku odpočinku, uvolnění a relaxace. Koncert Obě strany duše je pro spočinutí jako stvořený.

I letos se opět s radostí vracíme do Velkého sálu Novoměstské radnice. Milujeme tyto prostory, jejichž historie začala brzy po založení Nového Města pražského Karlem IV. roku 1348 a Novoměstská radnice tak patří mezi významné kulturní památky.

Přijďte, těšíme se na vás!

MAOK 

je fenomenální slovenský hudebník, improvizátor, multiinstrumentalista, zpěvák, skladatel a člověk, jehož životní součástí a nejvýraznějším způsobem sebevyjádření je hudba. Jeho jedinečný styl je ve snivých až mysticky laděných skladbách lehko rozpoznatelný i bez toho, že byste znali konkrétní skladbu. Je vyhledávaným a pravidelným hostem na mezinárodních festivalech a také tvůrcem filmové hudby (např. k filmu Bathory Juraje Jakubiska a Civilizace – Dobrá zpráva o konci světa Petra Horkého a Miroslava Bárty a filmů o přírodě). Maokova hudba vyjadřuje celé spektrum nejniternějších pocitů a nálad člověka, čímž se dotýká něčeho, co se skrývá uvnitř každého z nás.

Napsali jste nám

⭐️⭐️ Moc vám děkujeme za úchvatný zážitek. MAOK je prostě Pan umělec. Mějte krásné dny. Petr

⭐️⭐️ Byla to nádhera… tak obrovská síla… děkujeme Vašek

⭐️⭐️ Moc vám děkuji za překrásný večer. Moje dcerky poslouchaly tu nejkrásnější uspávanku na světě a já si přála, aby to nikdy neskončilo… Maokův talent obdivuji už dlouho, ale tento večer byl výjimečný. Děkuji moc Simona

Sdílejte tuto akci, pozvěte své přátele!

Přejít nahoru