fbpx
Načítám Akce

Koncert ZA HRANICE MYSLI to je jedinečný hudební zážitek, který vás sveze na vlně klidu a meditace.

Budete se moci naplno ponořit do hudby a nechat se unášet na cestě za hranice mysli.

Standu Klapucha známe jako talentovaného hudebníka, který dokáže prostřednictvím své hudby navodit klid, harmonii a úžasnou atmosféru.

Můžete se těšit na večer, který vám přinese nejen zvukovou lázeň, ale také prostor pro vaši relaxaci a prozkoumání vlastního vnitřního světa.

Přijďte a připravte se na hudební zážitek, který vás zcela pohltí a přenese za hranice běžného vnímání. Koncert ZA HRANICE MYSLI je příležitostí pro váš odpočinek a naplnění duše hudbou.

Těšíme se na vás a na společné prožití tohoto pozoruhodného hudebního dobrodružství!

STANDA KLAPUCH 

je hudebník a skladatel, který prostřednictvím své hudby vytváří prostor pro odpočinek a relaxaci. Čerpá inspiraci především v přírodě a skrze svou hudbu vyjadřuje klid a harmonii, které v ní nachází.

Při jeho vystoupeních se můžete ponořit do světa klavíru, jinotajných zvuků, které vytváří pomocí různých nástrojů, hlasu, looperu a rytmických prvků.

Jeho hudba je jako klíč, který odemyká dveře do jiných dimenzí a umožňuje vstoupit do magického světa, kde se čas zastavuje, a pozemské starosti se rozplývají…

Standovi jste napsali

⭐️⭐️ Naprosto boží hudba, miluju jí, děkuju. Renata

⭐️⭐️ Stando máš luxusní hlas, našla jsem od tebe i píseň Řeky touhy, celou píseň mě z tvého hlasu mrazilo, prosím zpívej dál. Marcela

⭐️⭐️ Nádherná relaxační hudba, se svým léčivým účinkem pro duši. Eva

Sdílejte tuto akci, pozvěte své přátele!

Přejít nahoru