fbpx
Načítám Akce

Vzhledem k obrovskému zájmu o koncert Maoka v pražském Planetáriu jsme pro vás připravily ještě jeden večer, kdy budete mít možnost zažít hudební průlet vesmírem.

Prostřednictvím Maokovy hudby a celoplošných obrazových projekcí se vydáme na cestu souhvězdími severní i jižní polokoule, do hlubin vesmíru mezi galaxie, mlhoviny i hvězdokupy a budeme obdivovat zblízka jejich krásu.

Poté se přiblížíme zpět k Zemi, a porozhlédneme se po okolí. Kdy jste byli naposledy třeba na Měsíci?

Budeme objevovat Vesmír, který je nekonečný kolem nás i v nás. Jak nahoře, tak dole.

Necháme tóny Maokovy nádherné hladivé hudby stékat po těle, omývat naši duši a léčit vše, co je potřeba. Nebo se jen tak pohodlně usadíme, uvolníme svoje tělo, a podíváme se na ten vesmírný zázrak očima dítěte, kterým jsme kdysi všichni byli.

Společně vytvoříme prostor, ve kterém budeme relaxovat a snít. Zažijeme nadpozemský a nezapomenutelný večer, během kterého si odpočineme a načerpáme spoustu inspirace.

MAOK 

je fenomenální slovenský hudebník, improvizátor, multiinstrumentalista, zpěvák, skladatel a člověk, jehož životní součástí a nejvýraznějším způsobem sebevyjádření je hudba. Jeho jedinečný styl je ve snivých až mysticky laděných skladbách lehko rozpoznatelný i bez toho, že byste znali konkrétní skladbu. Je vyhledávaným a pravidelným hostem na mezinárodních festivalech a také tvůrcem filmové hudby (např. ve filmu Bathory Juraje Jakubiska). Maokovo vystoupení vyjadřuje celé spektrum nejniternějších pocitů a nálad člověka, čímž se dotýká něčeho, co se skrývá uvnitř každého z nás.

Napsali jste nám

⭐️⭐️ Velké díky vám všem, ano, slova nestačí! Byl to jeden z nejúžasnějších a nejhlubších zážitků „soubytí“, jaký jsem kdy v kultuře zažila. Takže pokud se někdy bude opakovat, bude to nádherné a hádám velmi rychle vyprodané. Velké díky z duše do duše vám všem. Jana

⭐️⭐️ Každý tvůj tón rozehrává dál tóny v mém těle a já prožívám stav blaženosti a požehnání. Díky, Maoku. Jan

⭐️⭐️ Maoka jsem slyšela poprvé naživo, v kombinaci s hvězdným nebem to byl dechberoucí zážitek. Moc děkuji. Klára

Sdílejte tuto akci, pozvěte své přátele!

Přejít nahoru