fbpx
Načítám Akce

Zpívej a žij! je hlasový workshop, který opět povede Ida Kelarová společně s manželem Desideriem Duždou.

Žít kreativní život, zazpívat svou píseň a ztratit strach z toho, že ji nezazpívám správně.

Více hlasů, to je větší síla, obrovská naděje i láska. Bude-li nás více, uslyší nás celý svět. Tento workshop je otevřen skupince lidí, kteří cítí potřebu se spojit, zpívat, dýchat a tvořit spolu. Cítit pospolitost, otevřít svá srdce a cítit sílu, kterou písně mají. Písně nás spojují. Budeme zpívat po celý víkend, budeme zpívat společně za lepší svět.

Zpěv je v prvé řadě lék. Zazpívat si z plných plic je nejlepším lékem proti depresím a chmurám. Zpěv dodává sílu potřebnou k plnohodnotnému prožití života. Lidé si dnes víc a víc uvědomují, jakým důležitým lékem proti stresu a nemocem je zpěv ze srdce, anebo ještě hlouběji – z duše. Zpěv je důležitý pro vyjádření osobnosti a pomáhá uvolnit nakumulované emoce, které se v těle zadržují a proměňují v negativní energii. Neskutečná síla našich předsudků, zvyků, zlozvyků, výchova, ale hlavně strach nám brání v tom, abychom se nadechli, otevřeli se, přestali se bát a zpívali. Zpěvem můžeme říci věci, které ani slovy nedokážeme vyjádřit.

„Píseň je dar a potřebuje žít. Aby mohla píseň žít, potřebuje dýchat. Písně provázejí člověka životem od věku věků. Naše písně mají kouzelnou moc, jsou skvostem romské kultury. Písně jsou učením ušlechtilosti i zábavy, inspirací pro uměleckou práci a bližší poznání života. Každý, kdo zpívá, tvoří, protože písnička je sebevyjádření, sdělení, funguje jako živý sociální regulátor.“ říká Ida Kelarová

Ida Kelarová společně s manželem Desideriem Duždou již po dvacet pět let intenzivně předávají své písně a hudbu po celém světě.

Nenechte si ujít osobní setkání s Idou a Desideriem a využijte možnosti si s nimi zazpívat na workshopu Zpívej a žij!

IDA KELAROVÁ

je nepřehlédnutelnou osobností evropské hudební scény, mezinárodně uznávanou zpěvačkou a sbormistryní, jejíž workshopy změnily život tisícům dětí i dospělých. Když se s ní setkáte osobně, máte pocit, že už se znáte léta. Ida je autentická, přímá, přátelská a hluboce lidská.

DESIDERIUS (DEŽO) DUŽDA

je geniální muzikant, zpěvák, skladatel a učitel. Jeho písně hraje Česká filharmonie a zároveň je zpívají lidé na vesnici. Dežo je jednou z nejvýznamnějších romských osobností na poli kultury. Během celého víkendu nás bude doprovázet na elektronické piano.

Napsali jste nám

⭐️⭐️ Můžu říct, že jsem obživnul. Ne, že bych byl předtím mrtvej, ale kus mojí duše Ida s Dežem vytáhli na světlo a nabili novým životem. Tomáš

⭐️⭐️ Nikdy, opravdu nikdy, jsem neslyšela svůj vlastní hlas v takové síle jako v neděli. Linda

⭐️⭐️ Byl to jedinečný a nezapomenutelný zážitek, ať již se jednalo o zpěv, pravdivé povídání o našem bytí nebo uvědomění si, jak snadno si člověk vytvoří předsudky. Z tohoto víkendu budu čerpat inspiraci celý život. Hanka

Sdílejte tuto akci, pozvěte své přátele!

Přejít nahoru