Dejte si večírek s nadsázkou a bez cenzury se Simonou Babčákovou! – pro life4you.cz

13/03/2024

One Human Show Simony Babčákové, to je večer, který vás vtáhne a nepustí. Nejen že se budete bavit od začátku do konce, ale zároveň si odnesete spoustu inspirace a podnětů k zamyšlení.

Simona Babčáková je populární herečka, moderátorka a lektorka, která má obdivuhodnou schopnost mluvit o složitých tématech s neuvěřitelnou lehkostí, vtipem a šarmem. V této své show zúročila nejen své herecké zkušenosti z Dejvického divadla a z natáčení filmů, ale i z každodenního života a přetavuje to všechno do inspirujícího představení, které osloví každého. Pokud máte smysl pro humor a přemýšlíte v souvislostech, budete nadšeni!

Je zřejmé, že to, co Simona dělá, dělá s láskou a plným nasazením a to se promítá do každého slova, které na jevišti zazní. Předává tak divákům kus sebe a své drahocenné energie. Její pohotový humor a hluboké pochopení lidské psychiky vás zaručeně dostanou. Nejenže se pobavíte, ale také se zamyslíte nad souvislostmi, které formují náš každodenní život.

Simona nám nabídne například svěží pohled na to, jakým způsobem komunikujeme se sebou a s ostatními, a jak nás to ovlivňuje. Ale nejen to. Každé takové setkání je jedinečnou improvizační show na témata, která během večera vyvstanou…a to je pravé mistrovství! Nechte se unést do světa, kde se humor snoubí s hloubkou myšlenky a nechte příběhy, ať se dotknou vašeho srdce.

Humor je jako klíč, který otevírá zavřené dveře a pak se stává nástrojem poznání. Smích, který v sále zní, ale není jen prázdným výbuchem chvilkového pobavení. Je znamením skutečného propojení, sdílení a radosti ze společného prožitku.

O hudební požitek se postará Antonie Nyass (Yellow Sisters).

Nezapomeňte si včas objednat vstupenku, ať s námi můžete prožít večer plný smíchu a inspirace i vy! https://cestainspirace.cz/vstupenky/#/78

Jak nám napsala divačka Martina: “Tohle představení zaujme vtipem a moudrem úplně každého!”

Foto: archiv Simona Babčáková

Původní článek naleznete ZDE