fbpx

POZVÁNKA NA RITUÁLY TANCE, HUDBY A OHNĚ 2017

07/11/2016

Během tohoto hluboce prožitkového semináře vás naši průvodci pozvou na cestu do posvátného světa šamanských rituálů a osobního záměru. Energie Tance, Hudby a Ohně vás podpoří v tom, abyste se znovu spojili se svou vnitřní sílou, radostí a energií. Pomůže vám z hloubky srdce najít váš záměr a začít s ním pracovat, získat nadhled i porozumění, umožní léčení.

Pokud s vámi některé z následujících „možná“ rezonuje, pak je seminář pro vás tou správnou volbou !

Možná se potřebujete na chvíli zastavit, podívat se na svůj život trochu z nadhledu, abyste si uvědomili, ve kterých oblastech jste spokojení, a kde potřebujete změnu. Čemu chcete věnovat více pozornosti a co chcete opustit. Stanovit si svůj záměr a jít si za ním.

Možná už víte, co potřebujete změnit a jen hledáte způsob, jakým to udělat.

Možná přemýšlíte o tom, proč se vám některá přání neplní, rádi byste prozkoumali sílu slova a sílu svého podvědomí a měli je na své straně. Zajímají vás hranice vaší mysli a proč je možné i to, co se zdá zdánlivě nemožné.

Možná se chcete odreagovat a pořádně si zatancovat, a pak se zklidnit v meditaci.

Možná prostě milujete skvělou živou hudbu a tanec.

Možná chcete prožít něco neobyčejného, vyzkoušet nové věci, vzlétnout do oblak a pak se zase ukotvit a uzemnit. Udělat něco, co jste ještě nikdy neudělali. Nebo chcete prozkoumat novou sílu rituálu, kterým už jste prošli. Každý rituál má právě tu sílu, jakou mu dokážeme dát. A naši zkušení lektoři vám pomohou.

Možná jste někdy přemýšleli o tom, proč se člověk při chůzi přes žhavé uhlí nespálí a chtěli byste si to vyzkoušet.

Možná chcete vnímat ranní rosu bosýma nohama a večer se zahřát u ohně.

Možná jste jen zvědaví a připravení potkat nové prima lidi.

Možná přemýšlíte o lásce a o vztazích…a právě na 1. máje stojí za to téma lásky prozkoumat hlouběji, a zároveň lásku procítit a prožít v srdci.

2024-03-13T12:01:56+01:00

Sdílejte tuto akci, pozvěte své přátele!

Přejít nahoru