Simona Babčáková je známá a populární herečka. A nejen herečka, je také moderátorka, improvizátorka a lektorka. Již přes 20 let působí v Dejvickém divadle. Do podvědomí diváků se dostala působením v seriálech (Comeback, Čtvrtá hvězda, Neviditelní, Zkáza Dejvického divadla, Ohnivé kuře..) a ve filmech (Zoufalci, Největší z Čechů, U mě dobrý, Nestyda, Díra u Hanušovic, Vybíjená, Přání k narozeninám…).

Již 15 let se věnuje freestylové improvizaci a založila improvizační skupinu NO A!. Simona Babčáková se také věnuje moderování a to od benefičních akcí pro neziskové organizace přes firemní večírky a plesy až po konference. Již 30 let se věnuje psychologii a osobnostnímu růstu a stala se průvodkyní vnitřními světy.

Na základě výcviku Principy života si zvědomila pravidla a nástroje komunikace, které praktikuje a vzdělává v tom druhé. Věří, že svůj život si tvoříme skrze vztahy, které vytváříme a ty tvoříme na základě toho, jak komunikujeme. Proto, pokud chceme tvořit nový svět, je třeba vědomě komunikovat, se sebou i s druhými, tak, abychom prožívali radost.

Aktuální akce se Simonou naleznete na https://cestainspirace.cz/events/