Antonia Nyass je zpěvačka, skladatelka a hudebnice aktuálně v projektech Yellow Sisters, Řekni mi, Moss Alba, Řeky a atmosférický sbor, divadelní soubor NO A!, One Human Show Simony Babčákové. Kromě zpěvu a skladby se věnuje výuce, hlasovo pohybovým seminářům a přednáškám na téma kreativita a její vliv na naše zdraví (certifikace- brain based coach- BBCC, Neutoleadership, Sociokracie, Team coaching).

Studovala grafický design a nějaký čas svůj výtvarný talent uplatňovala v oborech interiérový design, grafický design a bodyart. Věnovala se i tanečně-divadelní tvorbě s avantgardní skupinou Faux Pas, později už její cesta vedla jasným směrem k hudbě. Začínala s ženskou vokální a cappellou Éterity a jako perkusionistka v taneční kapele Moniky Rebcové BaToCu.

Antonia Nyass se kromě Yellow Sisters věnuje svému sólovému projektu a hudebně výtvarnému slovanskému projektu Řeky a Atmosférický sbor. Od roku 2015 vede prostor pro hudbu a tanec Malaika. V roce 2014 založila ženský sbor amatérských zpěvaček, vystupující s vlastními skladbami, žánru world music. Od roku 2007 je lektorkou v osobním rozvoji zkrze hlas, rytmus a pohyb. Věnuje se výuce angličtiny dle poznatků o mozku. Studuje a praktikuje neuro leadership. Je členkou divadelní improvizační skupiny Dámská hnízda a NO A!. Spolupracuje s neziskovou organizací Wontanara, působíci v Guinei. Vede vzdělávací zážitkové semináře.

Aktuální akce s Antonií naleznete na https://cestainspirace.cz/events/